Resultats de la temporada 2018/2019

Partits del 1-2 Setembre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Vilasacra  Fora  Diumenge 02/09  15:30  Vilasacra 2- PUF 5  Avinyonet Classificació
Juvenil Base Roses Fora Dissabte 01/09 19:00  Base 2- PUF 2    
Cadet Sant Pere Martit Fora Dissabte 01/09 16:45  St.Pere Martir 4- PUF 4    
Infantil A Base Roses Fora Diumenge 02/09 18:00  Base 1- PUF 3    
Infantil B Sant Pere Martir Fora Dissabte 01/09 10:30  St.Pere Martir 1-PUF 7    
Aleví A

Base Roses

 Fora  Diumenge 02/09  10:00  Base 3- PUF 3    
 Aleví B Sant Pere Martir  Fora Dissabte 01/09 10:30  St.PEre Martir 3-PUF 8    
Aleví C              
Benjamí A Figueres  Fora  Dissabte 01/09  9:45  Figueres 9- PUF 3    
Benjamí B        

 

   
Benjamí C              
Prebenjamí 2 any              
Prebenjamí 1any              
Caganius        

 

   

 

Partits del 8-9 Setembre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Descansa           Classificació
Juvenil Vilamalla Casa Diumenge 09/09 17:00  PUF 5- Vilamalla 3    
Cadet Vilamalla Fora Dissabte 08/09 16:00  Vilamalla 5- PUF 1    
Infantil A Vilamalla Fora Diumenge 09/09 11:00  Vilamalla 2- PUF 1    
Infantil B Vilamalla Fora Dissabte 08/09 12:00  Vilamalla 1- PUF 5    
Aleví A

Figueres

 Fora  Diumenge 09/09  11:00  Figueres 11- PUF 0    
 Aleví B EF Girones  Fora Diumenge 09/09 09:30  EF Girones 2- PUF 9    
Aleví C  Sant Ponç  Fora Dissabte 08/09   10:40  Sant Ponç 6- PUF 3    
Benjamí A Farners  Fora  Diumenge 09/09  10:45  Farners 1- PUF 0    
Benjamí B        

 

   
Benjamí C              
Prebenjamí 2 any              
Prebenjamí 1any              
Caganius        

 

   

 

Partits del 14-15-16 Setembre. Presentació dels equips

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Lladò  Fora  Diumenge 16/09  16.00  Lladò 4- PUF 0   Classificació
Juvenil La Jonquera Casa Divendres 14/09 21.00  PUF 7- La Jonquera 2    Classificació
Cadet La Jonquera Casa Dissabte 15/09 18:30  PUF 2- La Jonquera 4    Classificació
Infantil A Llagostera Casa Dissabte 15/09 11:30  PUF 3- Llagostera 1    Classificació
Infantil B Base Roses Casa Dissabte 15/09 17:00  PUF 4- Base Roses 0    Classificació
Aleví A

Llagostera

 Casa  Dissabte 15/09  10:00  PUF 2- Llagostera 5    Classificació
 Aleví B Figueres  Casa Dissabte 15/09 15:30  PUF 3- Figueres 7    Classificació
Aleví C  Bisbalenc  Casa Dissabte 15/09   10:00  PUF 5- Bisbalenc 4    Classificació
Benjamí A Porqueres  Casa  Diumenge 16/09  10:00  PUF 1- Porqueres 4    Classificació
Benjamí B  Navata  Casa Dissabte 15/09   15:30

 PUF 5- Navata 5

   Classificació
Benjamí C  Figueres  Casa  Diumenge 16/09 10:00   PUF 1- Figueres 5    
Prebenjamí 2 any  Perelada Casa  Diumenge 16/09   11:15  PUF 0- Perelada 16    
Prebenjamí 1any  Sant Pere Martir Casa  Diumenge 16/09  11:15   PUF 1- St Pere Martir 12    
Caganius  Navata Casa  Diumenge 16/09  12.15 

 PUF 6- Navata 1

   

 

Partits del 22-23 Setembre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Fortià  Casa  Diumenge 23/09  16.00  PUF 3- Fortià 2   Classificació
Juvenil Quart Casa Dissabte 22/09 17:45  PUF 3- Quart 4    Classificació
Cadet Palafrugell Fora Dissabte 22/09 12:30  Palafrugell 5- PUF 0    Classificació
Infantil A St.Pere Pescador Fora Dissabte 22/09 16.00  Sant Pere 1- PUF 3    Classificació
Infantil B Sant Joanenc Casa Dissabte 22/09 16.15  PUF 2- Sant Joanenc 9    Classificació
Aleví A

Vilamalla

 Fora  Dissabte 22/09  11.30  Vilamalla 2- PUF 8    Classificació
 Aleví B Vilamalla  Fora Dissabte 22/09 10:00  Vilamalla 1- PUF 6    Classificació
Aleví C  Vilamalla  Casa Dissabte 22/09   15:00  PUF 11- Vilamalla 3    Classificació
Benjamí A Vilamalla Alevi 2008  Casa  Diumenge 23/09  10:00  PUF 5- Vilamalla 2    Classificació
Benjamí B  Sant Feliu guixols  Fora Dissabte 22/09   11:00

 Sant Feliu 5- PUF 3

   Classificació
Benjamí C  Escala  Fora  Dissabte 22/09 10:30   Escala 12- PUF 4    
Prebenjamí 2 any  Llançà  Fora Dissabte 22/09  17:20  Llança 2- PUF 0    
Prebenjamí 1any  Vilamalla Fora  Diumenge 23/09  11:30   Vilamalla 10- PUF 0    
Caganius  Vilamalla Casa  Diumenge 23/09  11.15 

 

   

Partits del 29-30 Setembre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Sant Miquel  Casa  Diumenge 30/09  16.00  PUF 1- Sant Miquel 4   Classificació
Juvenil Empordanet Casa Dissabte 29/09 17:00  PUF 8 - Empordanet 1    Classificació
Cadet Cadaques Fora Diumenge 30/09 11:30  Cadaques 1- PUF 5    Classificació
Infantil A La Salle Casa Dissabte 29/09 11:00  PUF 16 - La Salle 0    Classificació
Infantil B Sant Pere Casa Divendres 28/09 18:30  PUF 0 - Sant Pere 3    Classificació
Aleví A

La Canya

 Fora  Diumenge 30/09  12:00  La Canya 3 - PUF 2    Classificació
 Aleví B Esplais  Casa Diumenge 30/09 10:30  PUF 2 - Esplais 9    Classificació
Aleví C  Sant Pere  Fora Diumenge 30/09   12:00  Sant Pere 10 - PUF 1    Classificació
Benjamí A Esplais  Fora  Diumenge 30/09  10:30  Esplais 4 - PUF 5    Classificació
Benjamí B  Palafrugell  Casa Diumenge 30/09  10:30

 PUF 3 - Palafrugell 5

   Classificació
Benjamí C  Empordanet  Fora  Dissabte 29/09 10:00   Empordanet 3 - PUF 7  Albons  
Prebenjamí 2 any  Escala  Casa Dissabte 29/09  10:00  PUF 7 - Escala 8    
Prebenjamí 1any  Navata Fora Diumenge 30/09 12:30

 Perelada 0 PUF 4

Navata 5 - PUF 0

   
Caganius  Bosc de Tosca  Casa  Dissabte 29/09  10:00

 

   

 

Partits del 06-07 Octubre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Senior Vilajuiga  Fora  Dissabte 06/10  16.00  Vilajuiga 5 - PUF 0   Classificació
Juvenil Juncaria Fora Dissabte 06/10 16:00  Juncaria 2- PUF 6    Classificació
Cadet Juncaria Casa Dissabte 06/10 17:00  PUF 2 - Juncaria 4    Classificació
Infantil A Navata Fora Dissabte 06/10 11:00  Navata 1 - PUF 6    Classificació
Infantil B Calonge Fora Dissabte 06/10 11:00  Calonge 4 - PUF 0    Classificació
Aleví A

Olot

 Casa  Dissabte 06/10  15:00  PUF 6 - Olot 9    Classificació
 Aleví B Base Roses Fora Dissabte 06/10 12:15  Base 4 - PUF 2    Classificació
Aleví C  Esplais  Casa Diumenge 07/10  11:45  PUF 5 - Esplais 4    Classificació
Benjamí A Vilasacra  Casa  Diumenge 07/10  10:30  PUF 9 - Vilasacra 0    Classificació
Benjamí B  Aro  Fora

Dissabte 06/10

 11:30

 Aro 4 - PUF 2

   Classificació
Benjamí C  La Jonquera  Casa  Diumenge 07/10 10:30  Suspes    
Prebenjamí 2 any  Vilamalla  Fora Dissabte 06/10  16:00

 Vilamalla 4 - PUF 1

PUF 0 - Figueres 3

   
Prebenjamí 1any  La Jonquera Fora Diumenge 07/10 11:00

 La Jonquera 15 -PUF 0

   
Caganius  Figueres  Casa  Diumenge 07/10  12:15

 Suspes

   

Partits del 13-14 Octubre

A falta de canvis, aquest són els horaris.

 

 

 

Categoria  Equip Contrari Camp   Dia  Hora Resultat  Ubicació Classificació
Quarta Catalana Siurana  Casa  Diumenge 14/10  16.00  SUSPES   Classificació
Juvenil Vilamalla Casa Dissabte 13/10 17:00  SUSPES    Classificació
Cadet Sant Pere Fora Dissabte 13/10 18:00  Sant Pere 1- PUF 3    Classificació
Infantil A Llançà Casa Dissabte 13/10 11:00  PUF 11- Llançà 1    Classificació
Infantil B Tramuntana Casa Diumenge 14/10 10:00  SUSPES    Classificació
Aleví A

EF Girones

 Fora  Dissabte 13/10  9:30  EF Girones 11- PUF 3    Classificació
 Aleví B Sant Pere Fora Diumenge 14/10 10:30  Sant Pere 7 - PUF 5    Classificació
Aleví C  Escala  Fora Dissabte 13/10  15:00  Escala 3- PUF 6    Classificació
Benjamí A Tramuntana  Fora  Diumenge 14/10  12:00  Tramuntana 0- PUF 6    Classificació
Benjamí B  Palamos  Casa

Diumenge 14/10

 11:30

 SUSPES

   Classificació
Benjamí C  Llers  Fora  Diumenge 14/10 10:00  Llers 6- PUF 1    
Prebenjamí 2 any  Empordanet  Casa Diumenge 14/10  11:30

 SUSPES

   
Prebenjamí 1any